Aliuminio sulankstomas daržovių krepšelis
Aprašymas
Techniniai parametrai
Aliuminio sulankstomas daržovių krepšelis
| vardas | Aliuminio sulankstomas daržovių krepšelis |
| Modelio numeris | XJG8071 |
| Talpa | 35L |
| Apkrova | 15 kg |
| Krepšelio dydis | 38*29*30cm |
| Atviras dydis | 42*36*90cm |
| Pakuotės dydis | 92*39*59cm, 7vnt kartoninėje dėžutėje |
| Konteineris | 925vnt 20GP, 2448vnt 40HQ |
| Medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Ratas | 140mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 vnt |
Šis aliuminio sulankstomas daržovių vežimėlis yra pagamintas iš aero-aliuminio medžiagos, todėl yra labai patvarus ir lengvas.
Prailginta pagrindinio rėmo dalis naudojama kaip rankena, todėl ją lengviau stumti ir traukti.
35 l tūris suteikia pakankamai vietos įvairiems daiktams nešti. Dėl rato konstrukcijos patogiau ir sutaupoma darbo jėgos judant ir transportuojant.
Sulankstyti ir atidaryti užtrunka tik vieną sekundę, lengva valdyti.
Šis vežimėlis gali būti naudojamas apsipirkimui, skalbimui, kempingams ir kt.

Aliuminio sulankstomo daržovių krepšelio pranašumas
1. Lengvas, lengviau nešiojamas, palyginti su metaline medžiaga
2. Su dviem pasukamaisiais ratukais, lengvai rieda
3. Didelė talpa, galima įdėti daug daiktų
4. Sulankstomas, gali būti laikomas automobilyje arba spintoje, taupo vietą
Mūsų gamyklos istorija
1997 m. gegužę buvo įkurta Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002 m. gegužę buvo įkurta Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
2006 m. vasario mėn. pateikė paraišką dėl prekės ženklo „TENG“ visame pasaulyje
2008 m. liepos mėn. išlaikė ISO9001-2000 tarptautinį kokybės sistemos sertifikatą
2011 m. gegužės mėn. praėjo BV auditą
Kovo 2{2}}17 d. gavo ROHS 2.0 sertifikatą
2019 m. rugsėjo mėn. buvo įkurta Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020 m. rugpjūčio mėn. Xingteng gavo dar vieną išradimo patentą, kurį patvirtino JAV patentų biuras.

Sertifikatai
Jiaxing Xingjie patvirtino ISO9001, ISO14001, ROHS, patentų "TENG" prekės ženklo, SGS ir kt. sertifikatus.
2020 m. gegužės 13 d., po nenumaldomų pastangų ir glaudaus visų įmonės padalinių ir visų darbuotojų bendradarbiavimo, Huazhi Certification Co., Ltd. išdavė Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. intelektinės nuosavybės valdymo sistemos sertifikatą ir išdavė intelektinį dokumentą. turto valdymo sistema Sertifikavimo sertifikatas, į sertifikavimo sritį įeina: projektavimas ir vystymas, gamyba, ratukų pardavimas bei intelektinės nuosavybės valdymo veikla, susijusi su aukščiau nurodyto proceso pirkimu.

Populiarus Žymos: aliuminio sulankstomas daržovių krepšelis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, kaina, parduodamas
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti










