Aprašymas
Techniniai parametrai
Nesvarbu, ar einate į bakalėjos parduotuvę, į skalbyklą, ar tiesiog vežate savo prekes iš taško A į tašką B, sulankstomas sulankstomas vežimėlis yra vienas didžiausių kiekvieno miesto gyventojo džiaugsmų. Daugelis meiliai vadinami „močiučių vežimėliais“, tiesiog neškite bakalėjos krovinį į parduotuvę ir iš jos, kad suprastumėte šių vežimėlių būtinumą ir naudingumą. (Jei kada nors jautėte, kad jūsų ranka lūžtų nuo perkamo svorio, žinote, apie ką aš kalbu...)
Kadangi asmeniniai pirkinių krepšeliai tampa vis populiaresni, bėgant metams naujos naujovės padarė juos patogesnius, o dabar daugelis gaminių apima nuimamus maišelių įdėklus, uždengtus įdėklus ir ratukus, kurie padės elegantiškiau pakilti į viršų.
Produkto Aprašymas
| vardas | sulankstomas sulankstomas vežimėlis senjorams |
| Modelio numeris | XJG8075 |
| Talpa | 35L |
| Apkrova | 15 kg |
| Svoris | 1,5 kg |
| Krepšelio dydis | 39*30*30 cm |
| Atviras dydis | 90,5*38*43,5 cm |
| Pakuotės dydis | 86*40*62 cm, 10 vnt. / dėžutė |
| Materia | aukštos kokybės aliuminio lydinys |
| Ratas | 158 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 vnt |

Sulankstomo sulankstomo vežimėlio ypatybės senjorams
●Lengvas ir lankstus, galima sulankstyti ir neštis.
●Jį galima įdėti ir į mažo automobilio bagažinę atsarginei atsargai.
● Šaunios formos, itin paprasta naudoti visiems.
●Sulankstoma, kad būtų lengva sulankstyti, kur einate.
●Mute kokybiški patvarūs ratai.
●Nerūdijantis, lengvai valomas.
Mūsų gaminio privalumai
1. Aukštos kokybės aliuminio lydinys, niekada nesurūdijęs.
2. Priimkite pritaikytą logotipą ir pakuotę.
3. ISO9001 kokybės aptarnavimui po pardavimo.
4. 100 procentų eksporto kokybė, gamyklos tiesioginis tiekimas, konkurencingesnė kaina
Populiarus Žymos: sulankstomas sulankstomas vežimėlis senjorams, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, kaina, pardavimas
Siųsti užklausą










