Maisto prekių vežimėliai senjorams
Aprašymas
Techniniai parametrai
Maisto prekių vežimėliai senjorams pagaminti iš aero aliuminio medžiagos, todėl yra labai patvarūs ir lengvi. Prailginta pagrindinio rėmo dalis naudojama kaip rankena, todėl ją lengviau stumti ir traukti.
35 l tūrio suteikia pakankamai vietos įvairiems daiktams nešti. Dėl rato konstrukcijos patogiau ir sutaupyti darbo jėgos judant ir transportuojant.
Sulankstyti ir atidaryti užtrunka tik vieną sekundę, lengva valdyti. Šis vežimėlis gali būti naudojamas apsipirkimui, skalbimui, kempingams ir kt.
Produkto Aprašymas
| vardas | maisto prekių vežimėliai senjorams |
| Modelio numeris | XJG8129 |
| Talpa | 35L |
| Apkrova | 50 kg |
| Krepšelio dydis | 30*40*31cm |
| Atviras dydis | 34*59*44cm |
| Pakuotės dydis | 92*39*60cm, 7vnt kartoninėje dėžutėje |
| Konteineris | 900 vnt 20GP, 2400 vnt 40HQ |
| Medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Ratas | 90mm, PP/PVC |




Senjorams skirtų maisto prekių vežimėlių ypatybės
1. Aliuminio lydinio medžiaga, todėl vežimėlis yra ypač lengvas, patogus nešiotis.
2,35 l talpos, galima įdėti daug daiktų, patenkinti jūsų kasdienius apsipirkimo poreikius.
3. Laiptų laiptų ratai, kad būtų lengva lipti į viršų, ypač senjorams, vaikams, namų šeimininkei ir kt.
4. Vieną sekundę atidarykite ir sulankstysite vežimėlį, kurį lengva laikyti automobilyje ar bet kuriame namų kampelyje.
Apie mūsų gamyklą
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. yra moderni grupės įmonė, kurią sudaro Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. ir Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., kuri atlieka nepriklausomus tyrimus ir plėtrą, nepriklausomą gamybą ir nepriklausomą pardavimų komandą.
Mūsų gaminys
Prekybos centro pirkinių vežimėlis, pirkinių krepšelis, sulankstomas vežimėlis, logistikos įranga, ratukai ir ratai
Produkto taikymas
Automobilių, motociklų dalių&stiprintuvas; Priedai, Krepšiai, Dėklai&stiprintuvas; Dėžės, baldai, pramoninė įranga&stiprintuvas; Komponentai , Gamyba&stiprintuvas; Apdorojimo mašinos, įrankiai&stiprintuvas; Techninė įranga, komercinė įranga.
Mūsų sertifikatas
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patentas.
Gamybos rinka
Šiaurės Amerika, Pietų Amerika, Europa, Pietryčių Azija / Artimieji Rytai, Afrika, Rytų Azija (Japonija / Pietų Korėja), Australija, Vidaus

Populiarus Žymos: maisto prekių vežimėliai senjorams, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, kaina, pardavimas
Siųsti užklausą












