Aprašymas
Techniniai parametrai
Krepšelis maisto produktams vežti
Nusibodo keliaujant ar apsiperkant vilkti kelis krepšius? Šis keturių ratų sulankstomas pirkinių vežimėlis yra puikus sprendimas! Pasinaudokite šia linksma pirkinių troiley, kad sutaupytumėte rankų ir pasivaikščiotumėte po maisto prekių parduotuvę.
Produkto Aprašymas
| vardas | vežimėlį maisto produktams vežti |
| Modelis | XJG8078 |
| Talpa | 109L |
| Keliamoji galia | 30 kg |
| Vežimėlio svoris | 4,6 kg |
| Krepšelio dydis | 59*40,5*45 cm |
| Atviras dydis | 103*54*58,5 cm |
| Pakuotės dydis | 110*10*52 cm, 2 vnt/dėžutė; 870 vnt./20GP, 2360 vnt./40HQ |
| MOQ | 870 vnt |
| Medžiaga | Geležies vamzdis su dažų danga |
| Ratas | 240 mm/130 mm; PP/EVA |







Krepšelio privalumai vežti maisto produktus
1. Didelė talpa: su 109L tūriu šis sulankstomas pirkinių vežimėlis gali gabenti įvairias prekes, o tai labai padeda mūsų kasdieniame gyvenime.
2. Aukštos kokybės: nerūdijančio plieno rėmo konstrukcija pasižymi stiprumu ir ilgaamžiškumu.
3. Pasukamas ratas: suprojektuotas iš keturių ratų su ašimi, sulankstomas vežimėlis gali lengvai ir sklandžiai pravažiuoti įvairias vietoves.
4. Patogumas: sulankstomą dizainą lengva nešiotis ar laikyti. Sulankstomas rėmas leidžia vežimėliui užimti mažiau vietos.
5. Daugiafunkcinis: labai tinka kasdieniniam maisto prekių pirkimui, apsipirkimui, skalbinių paėmimui ar kasdieniniam vežimui. Taip pat labai tinka važiuoti metro ar greitai nuvykti į kampinę maisto prekių parduotuvę, vietinį delikatesą, kepyklėlę ar būtiniausių prekių parduotuvę.
Mūsų produktas
Prekybos centrų vežimėlis, pirkinių krepšelis, sulankstomas vežimėlis, logistikos įranga, ratukai ir ratai
Produkto taikymas
Automobilių, motociklų dalių&stiprintuvas; Priedai, krepšiai, dėklai&stiprintuvas; Dėžės, baldai, pramonės įranga&stiprintuvas; Komponentai, gamybos&stiprintuvas; Apdorojimo mašinos, įrankiai&stiprintuvas; Techninė įranga, komercinė įranga.
Mūsų sertifikatas
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patentas.
Gamybos įranga
1. Tikslus įpurškimo aparatas
2. Štampavimo mašina
3. Kniedžių mašina
4. Pakrovimo bandymo mašina
5. Druskos purškimo dengimo bandymo mašina
6. Kietumo tikrinimo mašina.
Gamybos rinka
Šiaurės Amerika, Pietų Amerika, Europa, Pietryčių Azija/ Artimieji Rytai, Afrika, Rytų Azija (Japonija/ Pietų Korėja), Australija, Vidaus


Populiarus Žymos: krepšelis maisto produktams vežti, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigus, kaina, pardavimas
Siųsti užklausą











