Sulankstomas metalinis vežimėlis
Aprašymas
Techniniai parametrai
Pastaraisiais metais visokiausių sulankstomų pirkinių vežimėlių tempimas apsipirkti prekybos centre tapo nauja mada, o sulankstomi metaliniai vežimėliai tampa vis populiaresni. Nes stilingas, gražus ir praktiškas pirkinių krepšelis ne tik išlaisvina rankas ir pečius, bet ir leidžia stovėti mados priešakyje.
Naudojant sulankstomus pirkinių vežimėlius, seniūno gyvenimas tampa patogesnis. Puikiai tinka gyvenimui mieste ir mieste, kasdieniniam apsipirkimui, skalbinių paėmimui, netgi gali būti naudojamas lauke, pavyzdžiui, stovyklaujant. Galima sulankstyti, patogu laikyti automobilyje ar namuose. Jis gali lipti laiptais, todėl tai nėra lengva.
Produkto Aprašymas
| vardas | sulankstomas metalinis vežimėlis |
| Modelis | XJG8067 |
| Talpa | 42L |
| Apkrova | 70 kg |
| Vežimėlio svoris | 3 kg |
| Krepšelio dydis | 30*30*45 cm |
| Atviras dydis | 89*45*39cm |
| Pakuotės dydis | 100*38*36 cm, 9vnt./dėžutė; 1842vnt/20GP, 4473vnt/40HQ |
| MOQ | 2090 vnt |
| Medžiaga | Geležinis vamzdis su dažų danga |
| Ratas | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |

Sulankstytų metalinių vežimėlių ypatybės
1. Vežimėlio dydis yra 30 * 30 * 45 cm, yra 42 l talpos, galima vežti daug prekių.
1. Tvirta konstrukcija: naudojame aukštos kokybės ir tvirtą metalą, kad šis sulankstomas pirkinių krepšelis būtų naudojamas ilgai ir dažnai.
3. Patvarūs ratai su ašimi: ratai su ašimi palengvina vežimo riedėjimą nelygiais šaligatviais, patvarūs, tvirti ir
4. Sulankstomas dizainas: sulankstomas metalinis vežimėlis leidžia lengvai ir be rūpesčių transportuoti ir laikyti. Vežimėlį sukūrėme taip, kad jis būtų sulankstomas ir plokščias, todėl neužima daug vietos.
5. Daugiafunkcis: šis vežimėlis naudojamas ne tik daiktams iš skalbinių ir bakalėjos parduotuvių gabenti, bet ir turistinei įrangai bei sodo įrankiams. Jis plačiai naudojamas biuro dokumentuose, lagaminuose, vandens buteliuose, paplūdimio įrangos virtuvės tiekėjams.
Mūsų gamykla:
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. yra moderni grupės įmonė, kurią sudaro Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. ir Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., kuri atlieka nepriklausomus tyrimus ir plėtrą, nepriklausomą gamybą ir nepriklausomą pardavimų komandą.
Aptarnavimo principas: „Su priimtiniausia kaina ir tobulomis paslaugomis teikti geriausius produktus“
Verslo filosofija: „Profesionalus, sąžiningas, patikimas“
Nuoširdžiai kviečiame partnerius iš viso pasaulio nuoširdžiai bendradarbiauti ir kurti geresnę ateitį!

Sertifikatai:
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patentas ir kt.

Populiarus Žymos: sulankstomas metalinis vežimėlis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, kaina, pardavimas
Siųsti užklausą











