Aprašymas
Techniniai parametrai
Produkto Aprašymas
| vardas | ypač didelis sulankstomas pirkinių krepšelis |
| Modelio numeris | XJG8076 |
| Talpa | 73L |
| Keliamoji galia | 50 kg |
| Svoris | 4,3 kg |
| Krepšelio dydis | 47*35*38,5 cm |
| Atviras dydis | 94*51*55 cm |
| Pakuotės dydis | 95*11*56 cm, 2 vnt/dėžutė; 956 vnt 20GP, 2323 vnt 40HQ |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Ratas | 75/180 mm, PP, PP/PU |

Ypatingai didelio sulankstomo pirkinių krepšelio savybės
1. Krepšelio dydis yra 47*35*38,5 cm, suteikia 73L didelės talpos.
2. Ypač didelio sulankstomo pirkinių krepšelio ilgaamžiškumas ir nerūdijimas užtikrina, kad net po daugelio naudojimo metų pirkinių krepšelis bus nerūdijantis ir saugus.
3. Tvirtas pirkinių krepšelio dydis yra didelis, sulankstytas - tik 5 cm. Lengva laikyti automobilyje ar po sėdyne, idealiai tinka naudoti autobuse ar metro.
4. PP/PU ratai puikiai tinka riedėti šaligatviais, gatvėmis, kampais ir pan. Riedant tylu.
Apie mus
„Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd“ yra moderni grupės įmonė, susidedanti iš „Jiaxing Xingteng“ ratukų, Ltd ir „Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.“.
● 1997 m. Gegužės mėn. Buvo įkurta įmonė „Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd“.
● 2002 m. Gegužės mėn. Buvo įkurta „Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
● 2006 m. Vasario mėn. Pateikė paraišką „TENG“ prekių ženklui visame pasaulyje
● 2008 m. Liepos mėn. Išlaikė ISO9001-2000 tarptautinės kokybės sistemos sertifikatą
● 2011 m. Gegužės mėn. Praeiti BV auditą
● 2017 m. Kovo mėn. Gavo ROHS 2.0 sertifikatą
● 2019 m. Rugsėjo mėn. Buvo įkurta „Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd“
● 2020 m. Rugpjūčio mėn. „Xingteng“ gavo dar vieną išradimo patentą, kurį patvirtino JAV patentų tarnyba.


Populiarus Žymos: ypač didelis sulankstomas pirkinių krepšelis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu
Siųsti užklausą











