Didelis sulankstomas pirkinių krepšelis su ratukais
Aprašymas
Techniniai parametrai
Didelis sulankstomas pirkinių krepšelis su ratukais
Dideli sulankstomi pirkinių vežimėliai su ratukais šiuo metu yra pirmasis vietinių aplinkos apsaugos produktų pasirinkimas. Jo išvaizda palaipsniui pakeičia vienkartinius plastikinius maišelius ir turi laisvalaikio, praktiškumo ir aplinkos apsaugos privalumų.
Sulankstomų vežimėlių naudojimas daro vyresniojo gyvenimą patogesnį. Jis puikiai tinka miesto ir miesto gyvenimui, kasdieniniam apsipirkimui, skalbinių paėmimui, netgi gali būti naudojamas lauke, pavyzdžiui, kempingams. Jis gali būti sulankstytas, lengvai laikomas automobilyje ar namuose. Jis gali lipti laiptais, todėl jis yra lengvas.
Išsami informacija apie produktą
| Vardas, pavadinimas | didelis sulankstomas pirkinių krepšelis su ratukais |
| Modelis | XJG8078 |
| Pajėgumas | 109L |
| Keliamoji | 30KG |
| Krepšelio svoris | 4,6 kg |
| Krepšelio dydis | 59*40.5*45cm |
| Atidaryti dydį | 103*54*58,5cm |
| Pakavimo dydis | 110*10*52cm, 2vnt./kartoninė; 870vnt/20GP, 2360vnt/40HQ |
| MOQ | 870vnt. |
| Medžiaga | Geležies vamzdis su dažų danga |
| Ratas | 240 mm/130mm; PP/EVA |







Didelio sulankstomo pirkinių krepšelio su ratukais savybės:
1. Tvirta struktūra: Mes naudojame aukštos kokybės ir tvirtą metalą, kad šis sulankstomas pirkinių krepšelis galėtų būti naudojamas ilgą laiką ir dažnai.
2. Keturi pasukami ratai su ašimi: Ratai su ašies konstrukcija leidžia vežimėliui lengvai riedėti keliuose, taupant darbo jėgą.
3. Sulankstomas dizainas: Praktiškas pirkinių krepšelis palengvina transportavimą ir saugojimą bei kelia nerimą. Mes suprojektavome krepšelį, kad jis būtų sulankstomas ir plokščias, todėl jis neužima daug vietos.
4. Įvairios funkcijos: Šis vežimėlis naudojamas ne tik daiktų gabenimui iš skalbimo ir maisto prekių parduotuvių, bet ir kempingo įrangai bei sodo įrankiams. Jis plačiai naudojamas biuro dokumentuose, lagaminuose, vandens buteliuose, paplūdimio įrangos virtuvės tiekėjams.
Mūsų gamykla:
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd Tai modernios grupės įmonė, kurią sudaro Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd. ir Anhui Xingteng Logistics Equipment Co. Ltd., turinti nepriklausomą mokslinių tyrimų ir plėtros, nepriklausomos gamybos ir nepriklausomą pardavimų komandą.
Yra profesionali, efektyvi, entuziastinga, atsidavusi ir sąžininga darbo komanda. Šiuo metu įmonės prekybos mastas auga kiekvieną dieną, o jos klientai yra visame pasaulyje. Ji laimėjo geros reputacijos vidaus ir užsienio klientų pasitikėjimą.
Paslaugų principas: "Su priimtiniausia kaina ir tobulomis paslaugomis, teikti geriausius produktus"
Verslo filosofija: "Profesionalus, sąžiningumas, patikimas"
Nuoširdžiai kviečiame partnerius iš viso pasaulio visapusiškai bendradarbiauti ir kurti geresnę ateitį!

DUK
1. Kokias (-as) verslo sąlygas galite padaryti? Kokios bus jūsų mokėjimo sąlygos?
Verslo sąlygos: FOB, EXW, CNF/CFR.
Mokėjimo sąlygos: T/T, L/C, PayPal.
2. Ar galiu gauti nemokamus mėginius?
Taip, mėginiai bus nemokami, tačiau jums reikia sumokėti siuntimo ir muitinės formalumų išlaidas.
3. Koks bus jūsų laikas?
15-30 dienų esamiems modeliams; 30-45 dienos naujiems modeliams.
4. Turiu naujų dizainų, ar galite mums atidaryti formas?
Taip, mes turime profesionalią projektavimo komandą. Tiesiog priminkite, kad bus prašomas kiekis.
5. Mes niekada neimportuojame iš Kinijos, ar galite mums padėti susitarti?
Tikrai. Taip pat turime profesionalias logistikos komandas. Mes galime padėti klientui suorganizuoti pristatymą.
6. O kaip dėl jūsų produktų kokybės?
Apie kokybę mes turime gamyklą QC&QA komandą, o trečiosios šalies sertifikavimas yra prieinamas.
Populiarus Žymos: didelis sulankstomas pirkinių krepšelis su ratukais, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigus, kaina, pirkti naudotą
Kitas
Sulankstomas vežimėlisSiųsti užklausą











