Metalinis sulankstomas riedėjimo pirkinių vežimėlis
Aprašymas
Techniniai parametrai
Metalinis sulankstomas riedėjimo pirkinių vežimėlis
Ar jūs pavargote bagažo aplink su daug maišų rankose ir rankose, kai apsipirkti ar keliauti? Metalinis sulankstomas valcavimo pirkinių vežimėlis, pagamintas Jiaxing Xingjie Machinery, gali labai skirtis jūsų gyvenime!
Su keturių ratų dizainu jums nebereikia nešiotis maišelių rankoje, tik reikia įdėti visus daiktus į riedėjimo pirkinių vežimėlį ir traukti jį, taip atlaisvinant rankas ir rankas,
Nuo tada nereikia nerimauti dėl gėdos pirkti per daug perkant, ypač mergaitėms ir pagyvenusiems žmonėms namuose. Tai puikus pasirinkimas mūsų kasdieniam apsipirkimui!
Išsami produkto informacija
| Vardas, pavadinimas | Metalinis sulankstomas riedėjimo pirkinių vežimėlis |
| Modelio numeris | XJG8068 |
| Medžiaga | Geležies vamzdis su dažų danga |
| Krepšelio dydis | 26*24*35cm |
| Atidaryti dydį | 83*38*30cm |
| Pakcing dydis | 38*39*94cm/8vnt. |
| Pajėgumas | 21L |
| Ratas | 63mm/93mm, PP |
Šis metalas sulankstomas valcavimo pirkinių vežimėlis yra baigtas galios danga su aukštos kokybės dažais, vargu ar gauti rūdžių. Su dviejų dydžių 21L ir 42L tūrio avaialbel, galite pasirinkti pagal savo poreikius. Tai užtrunka tik vieną sekundę sulankstyti ir atidaryti, lengva mūsų saugojimo automobilyje arba spintoje mūsų namuose, kai nenaudojamas. Šis sulankstomas valcavimo pirkinių vežimėlis yra idealus pasirinkimas mūsų kasdieniame apsipirkimo gyvenime.



Apie mūsų gamyklą
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd Yra moderni grupės įmonė, kurią sudaro Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd ir Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd., kuri turi nepriklausomus mokslinius tyrimus ir plėtrą, nepriklausomą gamybą ir nepriklausomą pardavimo komandą. Yra profesionali, efektyvi, entuziastinga, atsidavusi ir sąžininga darbo komanda. Šiuo metu įmonės prekybos mastas auga kiekvieną dieną, o jos klientai yra visame pasaulyje. Ji laimėjo vidaus ir užsienio klientų, turinčių gerą reputaciją, pasitikėjimą.
Paslaugų principas: "Turėdami priimtiniausią kainą ir tobulas paslaugas, pateikite geriausius produktus"
Verslo filosofija: "Profesionalus, sąžiningumas, patikimas"
Nuoširdžiai pakvieskite partnerius iš viso pasaulio nuoširdžiai bendradarbiauti ir kurti geresnę ateitį!


Populiarus Žymos: metalo sulankstomas valcavimo pirkinių vežimėlis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigūs
Siųsti užklausą











