Nešiojamas pirkinių krepšelis
Aprašymas
Techniniai parametrai
Nešiojamas pirkinių krepšelis
Ar pavargote vaikščioti su daugybe krepšių rankose apsipirkdami ar keliaujate? Ar pavargote lipti laiptais nešant maišus rankose, kai grįžtate iš prekybos centro? „Jiaxing Xingjie Machinery“ pagamintas nešiojamasis pirkinių krepšelis jūsų gyvenime gali labai pasikeisti!
Šis nešiojamasis pirkinių krepšelis, kurį sukūrė Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd, yra pagamintas iš PP plastiko, labai patvarus ir lengvas. Tūris 52L, puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Jį lengva sulankstyti ir atidaryti, užtruksite tik 5 sekundes, sutaupysite laiko ir vietos. Su dviem universaliais ratukais priekyje ir laiptais laiptais gale, jį lengva perkelti ir transportuoti, o lipant laiptais nereikia daug darbo. Šis krepšelis turi daug funkcijų, gali būti naudojamas kaip pirkinių vežimėlis, daiktadėžė, kėdutė išmatose ir kt.
Produkto Aprašymas
| vardas | nešiojamas pirkinių krepšelis |
| Modelio numeris | XJG8122-1 |
| Talpa | 52L |
| Apkrova | 50 kg |
| Svoris | 5,66 kg |
| Krepšelio dydis | L41*P35*A36,5 cm |
| Atviras dydis | L47*P41*A41,5 cm |
| Pakuotės dydis | L42*P42*A12 cm, 1 vnt./dėžutė. 1200 PCS 20GP, 2950 PCS 40HQ |
| Krepšelio medžiaga | PP plastikas |
| Strypo medžiaga | geležies |
| Ratas | laipiojimo laiptais ratai, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logotipas | Priimkite pritaikytą logotipą |


Nešiojamo pirkinių krepšelio savybės
1. Sulankstomas, patogus laikyti ir sutaupyti vietos
2. Gali būti riedantis, su universaliais ratais priekyje ir laiptais laiptais užpakalyje, lengvai riedantis, be pastangų
3. Gali sėdėti, gali pailsėti apsipirkinėdamas pavargęs.
4. Laipiojimo ratai, niekada nepavargsta lipant laiptais su sunkiais daiktais
5. Daugiafunkcis, gali būti naudojamas apsipirkti prekybos centruose, kelionėms, laukiniams kempingams, automobilių sunkvežimiams, gabenimo paketams ir kt.
Taikymasnešiojamo pirkinių krepšelio
1. Sandėliavimas automobilyje: įdėkite jį į savo automobilį su didele saugykla, kurioje galėsite laikyti įvairius daiktus, kad automobilis būtų švarus ir tvarkingas.
2. Lauke: Puikus pasirinkimas iškylai lauke, galima ne tik neštis daugiau daiktų, bet ir būti naudojamas kaip laikinas stalas ir taburetė valgant bei lošiant kortomis, todėl jūsų gyvenimas lauke bus patogus ir linksmas.
3. Pirkinių krepšelis: gali neštis daržoves ir vaisius, atlaisvinti rankas ir rankas perkant, palengvinant apsipirkimo gyvenimą.
4. Naudojimas biure: jame galima laikyti dokumentus, knygas ir kitus daiktus, o rato konstrukcija palengvina judėjimą ir pagerina darbo efektyvumą.
5. Verslo kelionės: patogus ir kompaktiškas sulankstomas lagaminas, IT krepšys, specialiai sukurtas madingam verslui, palengvins jūsų kelionę ir parodą.


Universalūs ratai su įvairiomis spalvomis

Mūsų gamykla
1997 m. gegužę buvo įkurta Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002 m. gegužę buvo įkurta Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
2006 m. vasario mėn. pateikė paraišką „TENG“ prekės ženklui visame pasaulyje
2008 m. liepos mėn. išlaikė ISO9001-2000 tarptautinės kokybės sistemos sertifikatą
2011 m. gegužės mėn. praėjo BV auditą
2017 m. kovo mėn. gavo ROHS 2.0 sertifikatą
2019 m. rugsėjo mėn. buvo įkurta Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020 m. rugpjūčio mėn. Xingteng gavo dar vieną išradimo patentą, kurį patvirtino JAV patentų biuras.

Populiarus Žymos: nešiojamas pirkinių krepšelis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, kaina, pardavimas
Pora
neSiųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti









