Močiutės krepšelis bakalėjos prekėms
Aprašymas
Techniniai parametrai
Taupykite savo pastangas ir naudokite močiutės vežimėlį bakalėjos prekėms sunkiems daiktams ridenti. Sulankstomas vežimėlis suteikia greitą ir patogią vietą beveik bet kokiam projektui. Šis sulankstomas vežimėlis pagamintas iš lengvo aliuminio lydinio ir gali padėti ilgą laiką gabenti visas sunkiasvores prekes. Vežimėlio rankena su minkštomis putomis ant pirkinių krepšelio palengvina jūsų kelionę. Pirkinių krepšelio galiniai ratai gali lengvai užlipti laiptais. Šis pirkinių krepšelis labai tinka krauti bakalėjos prekes, įrankius, skalbinius, įrangą ir kt., padėti įvairiais būdais. Kai baigsite apsipirkti, sulankstomas vežimėlis subyra ir jį lengva laikyti namuose ar automobilio bagažinėje.
Produkto Aprašymas
| vardas | močiutės vežimėlis bakalėjos prekėms |
| Modelio numeris | XJG8129 |
| Talpa | 35L |
| Apkrova | 50 kg |
| Krepšelio dydis | 30*40*31cm |
| Atviras dydis | 34*59*44cm |
| Pakuotės dydis | 92*39*60cm, 7vnt kartoninėje dėžutėje |
| Konteineris | 900 vnt 20GP, 2400 vnt 40HQ |
| Medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Ratas | 90mm, PP/PVC |

Močiutės krepšelio ypatybės bakalėjos prekėms
• Močiutės vežimėlis bakalėjos prekėms su laiptais laipiojimo ratukais yra pakankamai mažas, kad lengvai tilptų automobilio gale ar viešajame transporte. Jis kabo ant daugumos mažmeninės prekybos vežimėlių ir lengvai rieda ant daugelio paviršių, o rankena yra labai tvirta, kad žingsniai būtų lengvi.
• Sulankstomas pirkinių krepšelis yra patvarus ir lengvas, sveria tik 2,5 kg, tačiau jame telpa iki maždaug 35 kg svorio prekės. Idealiai tinka naudoti kaip pirkinių krepšelį, skalbinių krepšelį, meno reikmenų tvarkyklę arba valymo reikmenų tvarkyklę, todėl jis yra funkcionalus ir efektyvus.
• Šį močiutės vežimėlį lengva surinkti. Jis yra kompaktiškas, sulankstomas, kad būtų patogu laikyti, taip pat yra patogus nešiojimo krepšys, kurį lengva naudoti vyresnio amžiaus žmonėms.
• Močiutės vežimėlis yra patvarus ir lengvai manevruojamas su ratukais lipant laiptais gale ir 3" ratukais priekyje. Tekstūrinis rankenos paviršius yra neslidus ir ergonomiškas, kad būtų patogu nešiotis lipant laiptais ar kelyje.
• Rolling Utility Cart gaminio specifikacijos: bendras vežimėlio dydis yra 34*59*44 cm. Tikrasis sandėliavimo krepšelio plotas yra 30 * 40 * 31 cm.
Mūsų privalumai
1. Teikiame vieno žingsnio paslaugą, projektavimą, gamybą ir pakavimą
2. Aukščiausia kokybė, konkurencinga kaina ir geras aptarnavimas
3. Turtinga vitrinų lentynų dizaino ir gamybos patirtis
4. Aplinkai nekenksminga medžiaga, patvari konstrukcija

Populiarus Žymos: močiutės krepšelis bakalėjos prekėms, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, kaina, parduodamas
Siųsti užklausą











