Aprašymas
Techniniai parametrai
Laiptų laipiojimo paslaugų krepšelis
Nusibodo apsipirkti ar keliaujant su daugybe krepšių rankose ir rankose? Ar pavargote lipti laiptais nešiojant maišus rankose grįžus iš prekybos centro? „Jiaxing Xingjie Machinery“ gaminamas laipiojimo laiptais laiptais jūsų gyvenime gali būti labai skirtingas!
Laipiojimo laipteliai, pagaminti iš aukštos kokybės polipropileno, patvarios, lengvos ir lanksčios konstrukcijos, gali būti pakrauti 50 kg svorio.
Produkto Aprašymas
| vardas | Laiptų laipiojimo paslaugų krepšelis |
| Modelio numeris | XJG8122-1 |
| Talpa | 52L |
| Keliamoji galia | 50 kg |
| Svoris | 5,66 kg |
| Krepšelio dydis | L41*P35*A36,5 cm |
| Atviras dydis | L47*P41*A41,5 cm |
| Pakuotės dydis | L42*P42*A12 cm, 1 vnt./Dėžutė. 1200 PCS 20GP, 2950 PCS 40HQ |
| Krepšelio medžiaga | PP plastikas |
| Strypo medžiaga | geležies |
| Ratas | laipiojimo ratai, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logotipas | Priimkite pritaikytą logotipą |



funkcijos
1. Sulankstomas, lengvai laikomas ir taupo vietą
2. gali būti valcavimo, lengva roll, be pastangų
3. Gali sėdėti, gali pailsėti apsipirkęs pavargęs.
4. Laipiojimo ratai, niekada nepavargę lipdami laiptais su sunkiais daiktais
5. Daugiafunkcinis, gali būti naudojamas prekybos centruose, kelionėse, laukiniuose kempinguose, automobilių sunkvežimiuose, pakuotėse ir kt
Taikymas
1. Pirkinių dėžutė, patogi naudoti prekybos centre ar ūkininko rinkoje, vežanti daržoves, produktus ir kt
2. kėdės sėdynė, gali pailsėti, kai pavargote nuo apsipirkimo
3. Lauke: laukiniams kempingams ne tik nešti daiktus, bet ir veikti kaip stalas, sėdynė, padaryti jūsų lauko gyvenimą patogesnį ir patogesnį.
4. Automobilių laikymas: įdėkite į automobilį, galite laikyti įvairius daiktus, padaryti jūsų automobilį švarų ir tvarkingą.


Universalūs ratai

Apie mūsų gamyklą
„Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd.“ yra moderni grupės įmonė, susidedanti iš „Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd.“. ir „Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.“, kuri turi nepriklausomus tyrimus ir plėtrą, nepriklausomą gamybą ir nepriklausomą pardavimo komandą.
Pagrindinė veikla: įvairių prekybos centrų vežimėlių, logistikos įrangos, plastikinių pirkinių krepšelių, pagal užsakymą pagamintų tvirtinimo detalių, guolių, ratukų, metalo formų, įpurškimo formų ir kitų gaminių projektavimas, kūrimas ir pardavimas.
„Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.“, įkurta 2019 m., Daugiausia projektuoja, gamina ir parduoda įvairių tipų logistikos įrangą, sulankstomus pirkinių vežimėlius.
Šiuo metu bendrovės' prekybos apimtys auga kiekvieną dieną, o jos klientai yra visame pasaulyje. Jis laimėjo geros reputacijos vidaus ir užsienio klientų pasitikėjimą.

Populiarus Žymos: laiptų laipiojimo komunalinis vežimėlis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu
Siųsti užklausą











