Daugiafunkcis pirkinių krepšelis
Aprašymas
Techniniai parametrai
Daugiafunkcis pirkinių krepšelis
Siekdama problemų, kad pirkėjai negali greitai rasti jiems reikalingų prekių apsipirkdami prekybos centre, ilgas eilės atsiskaitymui ir prastos apsipirkimo patirties, mūsų įmonė sukūrė efektyvų ir išmanų sprendimą – universalų prekybos centro pirkinių krepšelį.
Produkto Aprašymas
| vardas | Daugiafunkcis pirkinių krepšelis |
| Modelio numeris | XJG8122-1 |
| Talpa | 52L |
| Apkrova | 50 kg |
| Svoris | 5,66 kg |
| Krepšelio dydis | L41*P35*A36,5 cm |
| Atviras dydis | L47*P41*A41,5 cm |
| Pakuotės dydis | L42*P42*A12 cm, 1 vnt./dėžutė. 1200 PCS 20GP, 2950 PCS 40HQ |
| Krepšelio medžiaga | PP plastikas |
| Strypo medžiaga | geležies |
| Ratas | Laipiojimo laiptais ratai, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logotipas | Priimkite pritaikytą logotipą |

Daugiafunkcio pirkinių krepšelio dizainas
Du ratai priekyje yra universalūs ratai, o du gale yra laiptais lipti, todėl lengva vaikščioti ir lipti.
Viduje erdvė labai didelė, galima susidėti daug daiktų, vežimėlio laikomumas taip pat palyginti geras, labai tvirtas.
Geležinėje vežimėlio rankenoje yra PP rankenos dangtelis, kuris yra minkštas ir patogus valdyti, neslystantis ir sugeriantis prakaitą. Ypač vyresnio amžiaus žmonėms tai nepakenks rankų.
Daugiafunkcio pirkinių krepšelio taikymas
1. Maisto prekių pirkimas: dažniausiai universalus pirkinių krepšelis naudojamas apsipirkti bakalėjos. Tai idealiai tinka tiems, kurie nori lengvai ir patogiai perkelti savo pirkinius iš parduotuvės į automobilį, o vėliau į namus. Tvirtas vežimėlio dizainas užtikrina, kad jis gali išlaikyti didelį svorį nesulūždamas, o ratai leidžia lengvai stumti ar traukti net visiškai pakrautą.
2. Sandėliavimas: sulankstomas pirkinių krepšelis taip pat gali būti naudojamas saugojimui. Kompaktiškas dydis reiškia, kad jį galima paslėpti namų ar biuro kampe ir užimti minimaliai vietos. Puikiai tinka laikyti daiktus, kurie nėra naudojami kasdien, pavyzdžiui, sezoninius drabužius ar dekoracijas.
3. Skalbiniai: universalus pirkinių krepšelis yra puikus sprendimas tiems, kuriems reikia skalbinius gabenti iš vienos vietos į kitą. Nesvarbu, ar tai būtų nuo skalbimo mašinos iki skalbinių virvės, ar nuo miegamojo iki skalbyklos, dėl tvirtos konstrukcijos ir didelės talpos vežimėlis puikiai tinka šiai užduočiai.
4. Užsiėmimai lauke: universalus pirkinių krepšelis yra universalus, todėl jis puikiai tinka pramogai lauke. Jis gali būti naudojamas gabenti maistą, gėrimus ir kitus daiktus į parką ar paplūdimį, o užvalkalas tampa idealia laikina sėdyne ar stalu.
5. Persikraustymas: persikrausčius, universalus pirkinių krepšelis gali būti vertingas turtas. Jis idealiai tinka vežti dėžes ir kitus daiktus į ir iš perkraustymo sunkvežimio, o užvalkalas suteikia patogią sėdynę užtarnautam poilsiui po ilgos kraustymosi dienos.
Mūsų gamykla
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. yra moderni grupės įmonė, kurią sudaro Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. ir Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., kuri atlieka nepriklausomus tyrimus ir plėtrą, nepriklausomą gamybą ir nepriklausomą pardavimų komandą. Dirba profesionali, efektyvi, entuziastinga, atsidavusi ir sąžininga darbo komanda.

Mūsų gaminys
Prekybos centro pirkinių vežimėlis, pirkinių krepšelis, sulankstomas vežimėlis, logistikos įranga, ratukai ir ratai
Produkto taikymas
Automobilių, motociklų dalys ir priedai, krepšiai, dėklai ir dėžės, baldai, pramoninė įranga ir komponentai, gamybos ir apdorojimo mašinos, įrankiai ir techninė įranga, komercinė įranga.
Gamybos rinka
Šiaurės Amerika, Pietų Amerika, Europa, Pietryčių Azija / Artimieji Rytai, Afrika, Rytų Azija (Japonija / Pietų Korėja), Australija, Vidaus
Gamybos įranga
1. Tikslioji įpurškimo mašina
2. Štampavimo mašina
3. Kniedžių mašina
4. Pakrovimo bandymo mašina
5. Druskos purškimo bandymo mašina
6. Kietumo matavimo mašina.
Populiarus Žymos: universalus pirkinių krepšelis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, kaina, pardavimas
Siųsti užklausą












