Aprašymas
Techniniai parametrai
Vaikų pirkinių krepšelis
Ieškote linksmo ir praktiško būdo, kaip padėti savo vaikui apsipirkti neštis savo daiktus? Neieškokite daugiau nei Vaikų pirkinių krepšelis!
Šie vežimėliai, sukurti atsižvelgiant į praktiškumą ir mielumą, yra erdvūs 33-litro talpa ir pritaikyti vaikams, todėl kiekviena apsipirkimo kelionė bus dar malonesnė. Nesvarbu, ar jūsų vaikas padeda išsirinkti bakalėjos prekes, ar renkasi savo žaislus, vaikiškas pirkinių krepšelis padės jam jaustis labiau įsitraukusiems ir atsakingesniems.
Dėl žavingo dizaino su ryškiomis spalvomis ir žaismingomis detalėmis, pavyzdžiui, animacinių filmų personažais, jūsų vaikui patiks turėti savo pirkinių krepšelį. O dėl tvirtos konstrukcijos ir lengvai suimamos rankenos galite būti tikri, kad jie su ja susitvarkys lengvai.
Vaikų pirkinių krepšelis yra ne tik smagus būdas apsipirkti vaikui maloniau, bet ir išmokyti juos atsakomybės bei savarankiškumo. Suteikdami jiems savo krepšelį, kurį jie užpildys pasirinktomis prekėmis, galite padėti jiems išmokti priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę už savo pasirinkimą.
Būdami pirmaujanti pirkinių vežimėlių gamintoja, gaminame vaikišką pirkinių krepšelį, kurio žavingas dizainas, didelė talpa ir tvirta konstrukcija – tai puikus būdas apsipirkti smagiau ir patraukliau bet kokio amžiaus vaikams.
Produkto Aprašymas
| vardas | Vaikų pirkinių krepšelis |
| Modelio numeris | K100D |
| Talpa | 33L |
| Apkrova | 50 kg |
| Svoris | 6,5 kg |
| Dydis | 480X320X700mm |
| Pakuotės dydis | 760 PCS 20GP, 2050PCS 40HQ |
| Medžiaga | Plienas+plastikas |
| Ratas | 3 colių, PU |
| Logotipas | Priimkite pritaikytą logotipą |


Mūsų gamykla
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. yra moderni grupės įmonė, kurią sudaro Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. ir Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., kuri atlieka nepriklausomus tyrimus ir plėtrą, nepriklausomą gamybą ir nepriklausomą pardavimų komandą. Dirba profesionali, efektyvi, entuziastinga, atsidavusi ir sąžininga darbo komanda. Šiuo metu įmonės prekybos mastai kasdien auga, o klientų – visame pasaulyje. Jis pelnė gerą reputaciją turinčių vidaus ir užsienio klientų pasitikėjimą.
Aptarnavimo principas: „Su priimtiniausia kaina ir tobulomis paslaugomis teikti geriausius produktus“
Verslo filosofija: „Profesionalus, sąžiningas, patikimas“

Populiarus Žymos: vaikiškas pirkinių krepšelis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, kaina, pardavimas
Pora
neKitas
Vaikų pirkinių vežimėlisSiųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







