Metalinis pirkinių krepšelis
Aprašymas
Techniniai parametrai
Metalinis pirkinių krepšelis
Šis metalinis pirkinių krepšelis yra padengtas aukštos kokybės dažais, todėl beveik nėra rūdžių. Didelė 109 litrų talpa gali gabenti tikrus daiktus. Ratai su ašies konstrukcija leidžia lengvai neštis daiktus kylant į viršų, ypač tinka pagyvenusiems žmonėms, vaikams, namų šeimininkėms. Sulankstyti ir atidaryti užtrunka vos vieną sekundę, nes nenaudojame, nesunku laikyti automobilyje arba namo spintoje. Šis metalinis pirkinių krepšelis yra idealus pasirinkimas kasdieniame apsipirkimo gyvenime.
Produkto Aprašymas
| vardas | metalinis pirkinių krepšelis |
| Modelis | XJG8078 |
| Talpa | 109L |
| Apkrova | 30 kg |
| Vežimėlio svoris | 4,6 kg |
| Krepšelio dydis | 59*40,5*45cm |
| Atviras dydis | 103*54*58,5cm |
| Pakuotės dydis | 110 * 10 * 52 cm, 2vnt / dėžutė; 870vnt/20GP, 2360vnt/40HQ |
| MOQ | 870 vnt |
| Medžiaga | Geležinis vamzdis su dažų danga |
| Ratas | 240mm/130mm; PP/EVA |







Metalinio pirkinių krepšelio privalumai
1. Didelė talpa: 109 l tūrio sulankstomas pirkinių vežimėlis gali gabenti įvairias prekes, o tai yra didelė mūsų kasdienio gyvenimo pagalba.
2. Aukšta kokybė: nerūdijančio plieno rėmo konstrukcija pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.
3. Pasukamas ratas: su keturių ratų su ašimi konstrukcija, sulankstomas vežimėlis gali lengvai ir sklandžiai važiuoti įvairiomis vietovėmis.
4. Patogumas: sulankstomą dizainą lengva nešiotis ar laikyti. Sulankstomas rėmas leidžia vežimėliui laikyti mažiau vietos.
5. Daugiafunkcis: labai tinka kasdieninėms bakalėjos operacijoms, apsipirkimui, skalbinių paėmimui ar kasdieniniam gabenimui. Taip pat labai tinka važiuoti metro arba greitai nuvykti į kampinę bakalėjos parduotuvę, vietinį delikatesą, kepyklą ar savitarnos parduotuvę.
Mūsų gamykla
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. yra moderni grupės įmonė, kurią sudaro Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. ir Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., kuri atlieka nepriklausomus tyrimus ir plėtrą, nepriklausomą gamybą ir nepriklausomą pardavimų komandą.
Dirba profesionali, efektyvi, entuziastinga, atsidavusi ir sąžininga darbo komanda. Šiuo metu įmonės' prekybos mastas auga kiekvieną dieną, o jos klientų yra visame pasaulyje. Jis pelnė gerą reputaciją turinčių vidaus ir užsienio klientų pasitikėjimą.
Apie mus
1. Daugiau nei 20 metų patirtis techninės įrangos ir pirkinių vežimėlių pramonėje, puikus gamybos pajėgumas. Nauja gamykla įkurta Anhui 2019 m.
2. Gaminio įranga: Tikslioji įpurškimo mašina, štampavimo mašina, kniedžių mašina, apkrovos bandymo mašina, druskos purškimo bandymo mašina, kietumo tikrinimo mašina.
3. Patyrusi R&D komanda, 3D, 2D atvaizdavimo, prototipų ir įrankių profesionalė.
4. Paslaugos principas:" Su priimtiniausia kaina ir nepriekaištingomis paslaugomis teikti geriausius produktus". Verslo filosofija:"Profesionalus, sąžiningumas, patikimas"


Populiarus Žymos: metalinis pirkinių krepšelis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, kaina, pardavimas
Siųsti užklausą











