Aprašymas
Techniniai parametrai
Pirkinių vežimėlis sulankstomas
Sulankstomas pirkinių vežimėlis padengtas aukštos kokybės dažais,' beveik nerūdija. Didelės talpos 109 litrų talpa gali gabenti tikrus daiktus. Dėl keturių besisukančių ratų vežimėlį lengva traukti ir stumti, patogu perkelti ir transportuoti. Sulankstyti ir atidaryti užtrunka tik vieną sekundę, nes nenaudojame, nesunku laikyti automobilyje arba namo spintoje. Šis sulankstomas pirkinių krepšelis yra idealus pasirinkimas kasdieniame apsipirkimo gyvenime.
Produkto Aprašymas
| vardas | pirkinių vežimėlis sulankstomas |
| Modelis | XJG8078 |
| Talpa | 109L |
| Apkrova | 30 kg |
| Vežimėlio svoris | 4,6 kg |
| Krepšelio dydis | 59*40,5*45cm |
| Atviras dydis | 103*54*58,5cm |
| Pakuotės dydis | 110 * 10 * 52 cm, 2vnt / dėžutė; 870vnt/20GP, 2360vnt/40HQ |
| MOQ | 870 vnt |
| Medžiaga | Geležinis vamzdis su dažų danga |
| Ratas | 240mm/130mm; PP/EVA |







Pirkinių vežimėlio ypatybės sulankstomas
1. Tvirta konstrukcija: naudojame aukštos kokybės ir tvirtą metalą, kad šis sulankstomas pirkinių krepšelis būtų naudojamas ilgą laiką ir dažnai.
2. Patvarūs ratai: apačioje esantys ratai palengvina vežimo riedėjimą sukant ar keičiant kryptį nelygiais šaligatviais.
3. Sulankstomas dizainas: praktiškas pirkinių krepšelis leidžia lengvai ir be rūpesčių transportuoti ir laikyti. Sukūrėme vežimėlį taip, kad jis būtų sulankstomas ir plokščias, todėl'neužima daug vietos.
4. Didelė talpa: Šio vežimėlio krepšelio matmenys 59*40,5*45cm, 109L talpos, šis vežimėlis gali gabenti įvairias prekes, kurios yra didelė pagalba mūsų kasdieniame gyvenime.
5. Daugiafunkcis vežimėlis naudojamas ne tik daiktams iš skalbinių ir bakalėjos parduotuvių gabenti, bet ir turistinei įrangai bei sodo įrankiams. Jis plačiai naudojamas biuro dokumentuose, lagaminuose, vandens buteliuose, paplūdimio įrangos virtuvės tiekėjams.
Mūsų gamykla
1. Daugiau nei 20 metų patirtis techninės įrangos ir pirkinių vežimėlių pramonėje, puikūs gamybos pajėgumai. Nauja gamykla įkurta Anhui 2019 m.
2. Gaminio įranga: Tikslioji įpurškimo mašina, štampavimo mašina, kniedžių mašina, apkrovos bandymo mašina, druskos purškimo dengimo bandymo mašina, kietumo tikrinimo mašina.
3. Patyrusi R&D komanda, 3D, 2D atvaizdavimo, prototipų ir įrankių profesionalė.
4. Aptarnavimo principas:" Su priimtiniausia kaina ir tobulomis paslaugomis teikti geriausius produktus". Verslo filosofija:"Profesionalus, sąžiningumas, patikimas"


Populiarus Žymos: pirkinių vežimėlis sulankstomas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, kaina, parduodamas
Siųsti užklausą











