Aprašymas
Techniniai parametrai
Prekybos centro vežimėlis
Prekybos centro pirkinių krepšelis paprastai reiškia vieną iš prekybos įrangos, kurią naudojame prekybos centre. Tai nepakeičiamas įrankis mūsų gyvenime. Perkant prekybos centre pirkinių krepšelis gali pagerinti pirkėjų paklausą, kita vertus, pagerinti pardavėjų apyvartą, o tai gali būti abipusiai naudingas rezultatas, kai vienu akmeniu nužudomi du paukščiai.
Produkto Aprašymas
| vardas | prekybos centro krepšelis |
| Modelio numeris | US120A |
| Talpa | 60L/80L/110L/120L/150L/180L/240L |
| Apkrova | 80 kg |
| Svoris | 15,5 kg |
| Dydis | 900x550x1000 mm |
| Pakuotės dydis | 210 PCS 20GP, 530 PCS 40HQ |
| Medžiaga | Plienas plius plastikas |
| Ratas | 5 colių, PU |
| Logotipas | Priimkite pritaikytą logotipą |

Prekybos centro krepšelio klijavimas
1. Pastolių pirkinių krepšelis
Pirkinių vežimėliai su pastoliais yra sukurti iš amerikietiško stiliaus pirkinių vežimėlių. Pagrindinės jų funkcijos yra gana panašios, kurios dažniausiai yra mažuose prekybos centruose.
2. Padėklų krepšelis
Padėklų krepšelis paprastai žinomas kaip amerikietiškas pirkinių krepšelis. Automobilio kėbulas atlieka tris funkcijas. Pirma, krepšelyje yra vieta vaikams sėdėti, kurioje patogu apsipirkti moterims ar žmonėms su vaikais. Antra, dėžutės tūrį galima padidinti, kad būtų galima įdėti daugiau ir didesnių prekybos centrų prekių. Trečia, po automobilio kėbulu yra vieta pirkinių krepšeliams. Palyginti su amerikietiškais pirkinių krepšeliais, į kitus pirkinių krepšelius dedamų prekių skaičius vis dar toli gražu nėra lygus.
3. Japoniškas pirkinių krepšelis
Japoniškiems pirkinių krepšeliams specialaus tūrio skirstymo nėra. Dažnas yra pirkinių geležies rėmas ant korpuso rėmo ir pirkinių krepšelio dėklas apačioje. Ypatybė ta, kad pirkinių krepšelį ir pirkinių krepšelį galima naudoti vienu metu. Trūkumas yra tas, kad sandėliuojamos prekės yra prastesnės nei europiečių pirkiniai.

Mūsų gamykla
1997 m. gegužę buvo įkurta Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002 m. gegužę buvo įkurta Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
2006 m. vasario mėn. pateikė paraišką dėl prekės ženklo „TENG“ visame pasaulyje
2008 m. liepos mėn. išlaikė ISO9001-2000 tarptautinį kokybės sistemos sertifikatą
2011 m. gegužės mėn. praėjo BV auditą
Kovo 2{2}}17 d. gavo ROHS 2.0 sertifikatą
2019 m. rugsėjo mėn. buvo įkurta Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020 m. rugpjūčio mėn. Xingteng gavo dar vieną išradimo patentą, kurį patvirtino JAV patentų biuras.

Populiarus Žymos: prekybos centro krepšelis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, kaina, pardavimas
Siųsti užklausą











